Startlijst

Hieronder vind je je teamnummer voor komend weekend. Mocht er iets niet kloppen dan horen wij dat graag.

Teamnr Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2
1 Dutch Adventure Wouter Huitzing Kenny Kroeze
2 Aan alles komt een eind Peter Te Winkel Jeroen Van Heeren
3 ABC strijders Arne De Visser Jesse Moeleker
4 Ardrenthe 2019 Erik Ruurd Noordhuis
5 Benny Snel & T. Raag Rutger Barends Vincent Mook
6 Blue boys Geoffrey Van Der Maat Alexander Simons
7 De Fieldlappers Age De Wit Paul Schermers
8 De Speelvogels Erik Puttemans Pieter Van Overbeke
9 De Zagers Jesse Remco De Haan
10 Die Tiger aus Deutschland Marijn Edelenbosch Sander Teer
11 Dutch Adventure 2 Tom Michielsen Peter Hollebrand
12 Een beetje bang Gijs Dayers Wonne Manteleers
13 Firefighters Bart Savelsberg Wiebo Nrazenberg
14 Follow Us Mathijs Van Ark Jacob Visser
15 Ge Speult Nie Teun De Laat Stephan Meulenbroek
16 Henkende Henkers Evert Visser Jelle Kreuk
17 LANGEKORTE Tom Hoeks Dirk Van De Schans
18 Lost en Verdwaald Robbert Briggeman
Robert van der Rijst
19 Maarten en Koen Koen Verhoeven Maarten Ouderikmanspoel
20 MI ‘Lost in Brabant’ Michel Van Dongen Indy Van Weijen
21 Muhheheheuhn Dries Bossuyt Bert De Vriese
22 Nockalm Duo Bas Van Der Ploeg Klaas Van Hagen
23 Oak Sport Martijn Van Eijk Marvin Lathouwers
24 Offroad Veteranen Werner De Baar Stefan Weinschenk
25 SANS-ONLINE Frank Van Aalst Janwillem Van Der Endt
26 SURVIVALTEAM Hans Kamphuis Marco Haselbekke
27 SURVIVATHLON 1 Rudy Agterkamp Dennis Lichtenberg
28 T.E.S.S.E.R.A.C.T. Björn Van Loon Robert Van Der Poel
29 Team Chaos Thijs Holkers Ronald Kooijman
30 Team Domme Plannetjes Joep Tigchelaar Ronald Van Den Heuvel
31 Twie Bruukes Joost Verdegem Manuel Verdegem
32 veteranen op pad Arno Niewenhuizen Sam Drost
33 Zeehelden Adventure Team Andrei Mende Michiel Prins
34 Gas erop! Bart Neefs Stan Rutten
36 Allez Mike Fafieanie Anne Top
37 Als dat maar goed gaat… Jordy Beekman Karen Willemsma
38 AR team Mens erger je niet Richard Dekker Frederiek Hunneman
40 Bosduuvels Tibor Peters Vera Colijn
41 CheckPoint Hunters XY Kevin Lensen Wendy Knigge
42 De Juttertjes Ellen Boersma Marianne Meijer
43 De poppen aan het dansen Suzan De Jong Sander Vocke
44 De Wichters Jasper Scholte-Albers Marianne Scholte-Albers
45 FoxCrow Leopard Cor Wilders Eva De Vos
46 Grote Smurf, is het nog ver? Annelies Breeuwsma Marco Schuurman
47 KomKommerClub Kelly Nijhuis Bram Wennekes
48 Life is great Koen Swinkels Anne-Marie
49 Mens Erger Je Niet 2 Jody Sans Emiel Boerkamp
50 Phineas and Ferb Mirte Van Der Eyden Sophie Baartman
51 Reduced footprint Maartje Van Reedt Dortland Nout De Wit
52 Rock Lizards Banu Aysolmaz Deniz Iren
53 Stepping Queens Florence Van Helten Siebrig Scheeres
55 Amstelveen Lions Farid Bennis Peter Heijn
57 Blue Devils Thomas Stigter Kerwin Van De Hoek
58 Hard van Wageningen Glenn Nijhuis Sylvian Schuman
59 Hoekstra – Strengers Tom Strengers Andre Hoekstra
60 Hoffmans Crew Roy Rosmulder Monteque Gores
61 Hok-Ei Bas Smits Leon Van Os
62 Kansloze rukkers Marco Wassink Rober Dijkhuizen
63 Papzak Alex Hermans Flip Backx
64 RH4FUN René Van Berlo Herold Dat
65 Sport College Utrecht 1 Nick Van Aken Jurd Smith
66 Survivalteam JHM Maikel Beld Jeroen Pleijhuis
67 Survivalteam Roekoe Freek Holkers Robin Hazelhorst
69 Team Laco Bart Buis Stephan Scheepens
70 ‘t Spoor Beijster Rini Gootjes Alwin De Lijster
72 Amsterdam bitches race team Floor Fabels Dirk Fabels
73 Annie & Mellie Anne Steinmeijer Melanie Van Der Hulst
76 Conditieloos enthousiast II Bert Van De Ridder Inga Schwabe
77 De Boeruhhh Marjolein Suidgeest Lewy Toonen
78 De Dolle Chickies Simone De Leeuw Kim De Jong
79 Door en Suus Dorith Van Drunen Susanne De Kruif
80 Bij twijfel altijd nee Sieb Heerink Ivo Verplanke
81 Flitsende Fluiters Gijs Deckers Mara Verduin
82 Like2Hike Marcela Kroes Ingrid Eelkema
83 Lost Boys Nina Van Witjes Patrick Witjes
84 Mjölnir René Donders Nancy Bischops
85 Munck&Munck Remco De Munck Sophie De Munck
86 Sans-online Joni Nick Sans Jorien Braakhuis
87 Team Theeo & Theea 2 Jan Klumper Annelies Wesselink
89 Team broer en geen zus Marije Wesselink Robin Wesselink
90 Team broer en zus Eline Ek Bastiaan Wesselink
91 Team Checkpoint Annemarie Koster Linda Lamberink
92 Team Gerstel Danielle Gerstel Pierre Gerstel
93 Team Kooij René Kooij Sanne Kooij
94 Team Strienestad Tijmen Nieuwenhuizen Linda Smulders
95 Team Theeo & Theea (roparun) Nienke Klumper Marlous Knol
96 The Sitting Ducks Aafke Seegers Erwin Ophelders
97 Wij helden ? Anja Schonewille Ilse de Jager
98 XanenMaai Xander Soudant Maaike Rouw
99 Zeeuwsche Trots Matties Eversdijk Sanne Eversdijk
100 Zijn we er al? Belinda Gabriëls Wendy Kroesen
101 Yumyum René Heerink Marleen Heerink