Uitslagen

Alle punten zijn geteld, nog een keer geteld, gecontroleerd, nog een keer gecontroleerd…. Hier is de uitslag van Hard van Brabant 2019!

Heren 12-uurs

 

1 Dutch Adventure 2

11:21:01

1200

2 Dutch Adventure

11:24:03

1200

3 Follow Us

11:34:27

1170

4 SURVIVALTEAM

11:51:02

1165

5 Gas erop!

11:52:42

1130

6 SANS-ONLINE

11:52:55

1130

7 LANGEKORTE

11:55:46

1125

8 Ardrenthe 2019

11:52:07

1105

9 Ge Speult Nie

11:49:51

1100

10 Nockalm Duo

11:58:10

1093

11 Offroad Veteranen

11:54:25

1085

12 SURVIVATHLON 1

11:57:52

1083

13 Team Domme Plannetjes

11:54:13

1075

14 MI ‘Lost in Brabant’

11:55:06

1060

15 Maarten en Koen

11:52:27

1055

16 De Fieldlappers

11:55:32

1050

17 Die Tiger aus Deutschland

11:44:45

1040

18 Team Chaos

12:03:38

1022

19 Zeehelden Adventure Team

11:52:18

1020

20 Muhheheheuhn

11:48:12

1010

21 De Speelvogels

11:55:31

972

22 Een beetje bang

11:54:36

955

23 Benny Snel & T. Raag

11:55:49

935

24 Aan alles komt een eind

11:40:28

910

25 Henkende Henkers

12:19:20

870

26 Twie Bruukes

11:59:09

855

27 Lost en Verdwaald

12:05:58

852

28 Firefighters

11:45:47

850

29 veteranen op pad

12:13:13

823

30 ABC strijders

12:11:30

793

31 De Zagers

11:45:41

780

32 Blue boys

11:49:50

750

33 Oak Sport

11:55:25

749

34 T.E.S.S.E.R.A.C.T.

12:28:20

724

 

Mixed/dames 12-uurs

 

1 Allez

11:59:07

1121

2 CheckPoint Hunters XY

11:56:02

1060

3 Life is great

11:57:49

1060

4 Rock Lizards

11:57:15

1038

5 FoxCrow Leopard

11:57:00

1007

6 Reduced footprint

12:03:21

992

7 Phineas and Ferb

11:42:24

980

8 De Wichters

11:49:05

975

9 Als dat maar goed gaat…

11:50:19

935

10 De poppen aan het dansen

11:50:02

915

11 KomKommerClub

11:49:53

910

12 Grote Smurf, is het nog ver?

11:52:37

910

13 Bosduuvels

11:56:34

855

14 Stepping Queens

12:29:30

715

15 De Juttertjes

11:47:50

670

 

Heren 6-uurs

 

1 Sport College Utrecht 1

06:05:48

558

2 Hoffmans Crew

05:57:32

530

3 t Spoor Beijster

06:01:05

526

4 Hok-Ei

06:19:59

510

5 Team Laco

06:08:04

507

6 Blue Devils

05:52:52

500

7 RH4FUN

06:08:17

482

8 Survivalteam Roekoe

06:04:49

466

9 Survivalteam JHM

05:57:39

465

10 Yumyum

06:02:25

459

11 Kansloze rukkers

05:59:28

362

12 Hoekstra – Strengers

06:03:04

292

13 Hard van Wageningen

06:13:07

282

14 Papzak

05:58:34

220

15 Amstelveen Lions

06:24:44

220

 

Mixed/dames 6-uurs

 

1 Flitsende Fluiters

06:10:59

503

2 Zeeuwsche Trots

05:50:58

495

3 Mjölnir

06:14:05

485

4 Conditieloos enthousiast II

05:54:24

475

5 Team Kooij

05:54:17

459

6 Bij twijfel altijd nee

06:02:05

459

7 Amsterdam bitches race team

06:05:04

448

8 Sans-online Joni

05:50:17

435

9 Team Strienestad

05:48:25

430

10 The Sitting Ducks

06:00:55

428

11 Team broer en geen zus

06:01:20

426

12 Lost Boys

06:02:42

419

13 Team broer en zus

05:49:51

370

14 Team Checkpoint

05:58:15

360

15 Door en Suus

06:06:22

354

16 XanenMaai

06:12:59

354

17 Last Minute

05:54:18

345

18 Team Theeo & Theea 2

05:55:39

345

19 Zijn we er al?

05:50:28

320

20 Team Theeo & Theea (roparun)

05:52:58

310

21 Like2Hike

05:49:19

295

22 De Dolle Chickies

05:46:20

290

23 Munck&Munck

06:05:32

243

24 Wij helden ?

05:50:45

335

25 De Boeruhhh

05:57:09

180