Deelnemers 2017

De volgende teams hebben zich al ingeschreven voor Hard van Brabant 2017.

LET OP: Nu op volgorde van startnummer!

 

Nr

Cat Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Betaald

1 10 H PBN Men Tim Termaat Rikkert van Schagen

ja

2 10 H Lingeborgh 1 Robin Stroo Gerben Pels

ja

3 10 H KeepOnGoing Stefan Mol Frank Rops

ja

4 10 H Gebroeders Thor Michiel van Deursen Jaap Huurman

ja

5 10 H Maarten en Koen Koen Verhoeven Maarten Ouderikmanspoel

ja

6 10 H Thor 1 Zwolle Alexander van Dalfsen Gerbrand Bleyenberg

ja

7 10 H Beauty & the Beast Marijn Edelenbosch Michiel Prins

ja

8 10 H Dutch Adventure 2 Ward Luitjes Tom Michielsen

ja

9 10 H defietsfysio.nl Jasper Scholte-Albers Marcel Meeuwsen

ja

10 10 H TGSSV Erik Gerritsen Yorick Koumans

ja

12 10 H Crazy Cows Maxim Golov Oleksandr Varlamov

ja

13 10 H Power to the Pepper 2 Evert Jansen Gian Walhain

ja

14 10 H Geef nooit op Robbert de Vries René Donders

ja

15 10 H Athletic Strength Martijn van Dijk Sander van Aard

ja

16 10 H Zanzi Martin van den Ing Thijs Akkermans

ja

17 10 H RFV en weer opstaan Stephan van Gorp Luc Peute

ja

19 10 H Fromage orteil Joost van Prooijen Jeroen van Prooijen

ja

20 10 H Team puursterk.nl men Guido de Jong Gert van de Braak

ja

21 10 H Team KenT Koen van der Hagen Thijn Groenendaal

ja

22 10 H Ge Speult Nie Teun de Laat Stephan Meulenbroek

ja

23 10 H Offroad Veteranen Werner de Baar Stephan Weinschenk

ja

24 10 H www.rocks-n-rivers.nl Pieter Butterbrod Bart Neefs

ja

25 10 H Kijken kan altijd Wouter Ehrhardt Mark Felten

ja

26 10 H PBN Gents Erik Hoekstra Maikel Freijser

ja

27 10 H Sampoerna Sander Geluk Marcel Ribbens

ja

28 10 H XPD1 Paul van der Veer Eelco Groenen

ja

29 10 H XPD2 Stijn Rijnbeek Daniel van de Venne

ja

30 10 H XPD3 Rens Rijnbeek Martijn van Iersel

ja

31 10 H Brothers in arms Peter Verduyn Tonny Verduyn

ja

32 10 H Ondoordachte deelname Sjoerd Arkenbout Bas van der Ploeg

ja

33 10 H Marc en Theo Theo Streng Marc Geppaard

ja

34 10 H Laco/Foederer 1 Rutger Maters Bart Buis

ja

35 10 H Buuls 1 André Beernink Niek Renting

ja

36 10 Mix Ja toch, niet dan Carine Fraanje Lucienne den Braber

ja

38 10 Mix Back on Track Kim van Keulen Joyce Phillipa

ja

39 10 Mix Girls with a mission Vera Colijn Kristy Derks

ja

40 10 Mix Never stop smiling Marielle Karin

ja

41 10 Mix ME Power Ellen Boersma Marianne Meijer

ja

42 10 Mix The roaring rabbits Amber Kerkhofs Evelien van Batenburg

ja

43 10 Mix Aan alles komt een eind Jeroen van Heeren Tiffany Schmitt

ja

44 10 Mix Rock Lizards Deniz Iren Banu Aysolmaz

ja

45 10 Mix survivalmaterialen.nl Heleen Schenk Jos Vaes

ja

46 10 Mix survivalteam.nl mix 2 Kenny Kroeze Lotte van de Put

ja

47 10 Mix DubbelFit Saskia Paulissen Dave Dijkmans

ja

48 10 Mix Outdoor Valley Devils Feike Mudde Bianca Fransen

ja

49 10 Mix Life Is Great Koen Swinkels Anne-Marie Haeke

ja

50 10 Mix Team puursterk.nl mix Niels Koning Rooske van der Veek

ja

51 10 Mix Allez Mike Fafieanie Anne Top

ja

52 10 Mix Oudoor Valley Mirjam de Graaf Erik Rovekamp

ja

53 10 Mix Up and running Jolanda van der Velden Jan Willem de Jong

ja

54 10 Mix The Foxy Swan Eva de Vos Erhard Swanenberg

ja

55 10 Mix Noord Caloe van Dijk Ruurd Noordhuis

ja

56 10 Mix Degenkrab Jan-Douwe Wansink Joelle Langeveld

ja

57 10 Mix Last but not least Sofie Brandsteder Joshua Obermayer

ja

58 10 Mix Que Si Que Non Sander Appel Ingrid Michielsen

ja

59 10 Mix Maaike & Xander Xander Lohmeijer Maaike Moes

ja

60 5 H DAG Floyd Bas Smits Leon van Os

ja

61 5 H Texel Connection Arnoud Ens Florian Julius

ja

62 5 H Rogue Daniël van der Doelen John van Nimwegen

ja

63 5 H The Incredibles Rene Heerink Jeroen Willems

ja

64 5 H Bij twijfel altijd nee! Sieb Heerink Ivo Verplanke

ja

65 5 H DAR Dennie Lodders Ernst Jan van Weijen

ja

66 5 H Jan in ’t touw Jan Klumper Gerrie Willemsen

ja

67 5 H Mr. de Munck & Mr. Buildings Ger Bouwens Remco de Munck

ja

68 5 H HardUitUtrecht Jeroen van Oostrum Rajko Reijnen

ja

69 5 H De rode lantaarn dragers Frank van der Mijden Sander van de Leur

ja

70 5 H Knowledge Hennie Kennis Roel Kennis

ja

71 5 H Team Leydseplein Taede Weidenaar Kees Lina

ja

72 5 H Divetech Joeri Simon Roy Schoonen

ja

73 5 Mix RESPECT013 Ester Romijn Irene van der Meer

ja

74 5 Mix Noorderstars Iris Vermeeren Lianne van den Brand

ja

75 5 Mix Stonemountain girls Linda Smulders Marit Segers

ja

76 5 Mix SWFJ.nl Belinda Gabriëls Adri Gabriëls

ja

77 5 Mix survivalteam.nl mix Maaike Lievestro Daan Schellekens

ja

78 5 Mix Nu Al Spijt Rob de Vries Anne de Jongh

ja

79 5 Mix De Berloos René van Berlo Esther van Berlo

ja

80 5 Mix Sierratango Emona Stefan

ja

81 5 Mix We are the baseline Bastiaan Wesselink Eline Ek

ja

82 5 Mix Team MoJo Danielle de Jong Paul Moons

ja

83 5 Mix Kaas met noten Mara Verduin Niels van der Woude

ja

84 5 Mix We are on fire Niek Bekhuis Thamara Brand

ja

Reservelijst
10 H Twee Breukes Joost Verdegem Manuel Verdegem

nee


Alleen na ontvangst van betaling is de inschrijving definitief

Laatst bijgewerkt: 21-03-2017