Deelnemers 2014

Hieronder vinden jullie de deelnemers voor 2014. Alleen teams die betaald hebben worden opgenomen in de lijst.

 

 

 

Definitieve Deelnemers Race Klasse - update 21-03-2014
nr Teamnaam Teamleden Plaats
1 Ultra Multimannen Tom Michielsen + Jeroen Habers Baarle-Hertog (B) / Lisse
2 BSI on the move!  Koen Verhoeven + Daan Liefhebber Oisterwijk / Utrecht
3 Natural Born Runners Gerbren Kuper + Jorrit Kok Almere/Amsterdam
4 Team Brothers  Cris Buiter + Nander Buiter  Zwijndrecht / Dordrecht
5 Die Tryin' Robin Bressers + Pim Jansen Breda / Prinsenbeek
6 PAIN  Patrick de Bruycker + Inga Lehman  Nuenen / Koekange
7 SURVIVALTEAM.nl  Hans Kamphuis + Jasper van Limpt Rotterdam / Oisterwijk
8  De Heaumeaux Wim ter Keurs + Stephan Weinschenk Utrecht/Tilburg
9 Hupsakee Liesbeth Verdonk + Peter te Winkel Rotterdam / Rotterdam
10 Team Electrabel GDF SUEZ Ferry Lodeweges + Henk Harmens Zwolle/Zwolle
11 XSXXL Wouter van Deele + Mannin van Deele Vlissingen / Vlissingen
12  Dekkers en co Moniek van Helden + Jaap Dekkers Chaam/ Breda
13 Team Mjölnir Jos Vaes + Heleen Schenk Eindhoven / Breda
14 De jeugd van tegenwoordig Joost van der Heijden + Koen Hendriks Eindhoven / Eindhoven
15 Natural Born Runners 2 Renze Jongman + Luc Peute Amsterdam / Amsterdam
16  Team X-Bionic Harm Bartholomeus + Elwin van der Gragt Rhenen / Beverwijk
17 Team INOV8/Cube-bikes Wouter-Dirk Huitzing + Henk Tigelaar Utrecht / Voorburg
18 R5producties Norbert Broers + Jaap Meerhoff Breda / Breda
19 WoutNoor Noor Veuger + Wouter Bos Dalfsen / Dalfsen
20 Wilgenweard Ruud Blikman + Matthijs Imhof Nijverdal / Nijverdal
21  RFV en weer opstaan Roel de Waard + Stephan van Gorp Alphen (NB) / Amsterdam
22  Mej veul plezier Vera Colijn + Aafke Seegers Hilvarenbeek / ´s Hertogenbosch
23  Team Bonito Niels Koning + Rooske van der Veek Utrecht / Utrecht
24 Team Lezyne  Peter Lemmens + Rene van der Lee Tilburg / Den Bosch
25 Warp Freek de Wachter + Maarten Verlaan Nijmegen / Utrecht
26  Pure Speed Paul Tulfer + Jeroen Vos Tilburg / Tilburg
27 Gouda's glorie Patrick Witjes + Boaz Seijn Gouda / Gouda
28 Pijlsnelle Boog en Gedurfde Navigator Brendan Kleer + Carine Fraanje  Rotterdam / Rotterdam
29 Diep door het stof Marcel Nijland + Karla Schipper Groningen / Groningen
30 Team Pilot Wouter Schiedon + Jasper van Limpt Roosendaal / Oisterwijk Uitgevallen
31 Pbn men  Rikkert van schagen + Jan bakker Heemskerk / Tunesie
32 The Amazing AngEls Angela van der Heide + Els Donkers Eindhoven / Hulsel
33 The incredible devils beating the amazing angels Herman Verschuren + Paul van Boerbonk Eindhoven / Hulsel
34 Crocodile and Hedgehog Geert van den Burg + Ulyana Tikhonova Eindhoven / Eindhoven
35 Hard racen René Donders + Helen Boterenbrood Eindhoven / Nunen
36 Team Tandahimba Jolanda van der Velden + Kirsten van Noord Breda / Amsterdam

 

Ingeschreven, maar niet betaalde Deelnemers Race Klasse - update 24-03-2014
nr Teamnaam Teamleden Plaats

Definitieve Deelnemers Fun Klasse - update 24-03-2014
nr Teamnaam Teamleden Plaats
40 Brave Brigitte Bergkamp + Chantal Bergkamp + Wouter Kreiken Utrecht / Leiden
41  ROSsen Jeroen van Oostrum + Rajko Reijnen + Jacob Jan Paulus  Utrecht / Vleuten
42  Team OutdoorPro Dylan Pas + Joep Kolk + Joris Smits + Kevin Biermans Breda / Breda
43  Ironmanhardkill Thijs van Tetering + Steven IJzerman + Lennart Gerritsen Eindhoven / Eindhoven
44 Team Belgica Alexander Appels + Dimmen Wellens + Kobe Smits  Turnhout / Antwerpen

Ingeschreven, maar niet betaalde Deelnemers Fun Klasse - update 21-03-2014
nr Teamnaam Teamleden Plaats