Uitslag 2016 Dag 1

Uitslag HARD VAN BRABANT 2016 Dag 1

klik hier voor de uitgebreide  lijst

NB: soms staan er strafpunten vermeld ondanks dat er door dat team geen regels zijn overtreden. Dit heeft te maken met het feit dat ons puntenbestand uit gaat van 40 punten voor de ST op de locatie van GibbonSport. Heeft een team daar niet alle 4 ST’s volbracht, dan worden daarvoor punten in mindering gebracht. Deze strafpunten zijn dus een puur rekenkundige kwestie.

Bij sommige teams staat er een negatieve straftijd. Daarmee wordt aangegeven hoeveel tijd dit team over had vóór het verstrijken van de deadline. Hier zijn dan ook geen strafpunten aan gekoppeld.

 

 

teamnaam team # Klasse start finish etappe tijd straftijd straf punten wacht tijd uitslag punten

1

Team Dutch Adventure

45

HEREN

9:15:00

17:12:51

7:57:51

-0:02:09

5

0:00:00

765

770

2

Decathlon Turnhout

1

HEREN

9:00:00

17:02:03

8:02:03

0:02:03

6

0:00:00

744

750

3

PBN Men

2

HEREN

9:00:00

17:01:30

8:01:30

0:01:30

4

0:00:00

735

739

4

Tot overmaat van kramp

40

HEREN

9:15:00

17:18:45

8:03:45

0:03:45

8

0:00:00

667

675

5

Go Fast or die trying

30

HEREN

9:00:00

16:52:32

7:52:32

-0:07:28

10

0:00:00

626

636

6

De Jeugd van Tegenwoordig

71

HEREN

9:15:00

17:21:37

8:06:37

0:06:37

14

0:00:00

605

619

7

Life is Great!

27

HEREN

9:00:00

17:18:37

8:18:37

0:18:37

38

0:00:00

592

630

8

Team energie in balans

48

HEREN

9:15:00

17:13:11

7:58:11

-0:01:49

0:00:00

583

583

9

Wies Dattan

26

HEREN

9:00:00

17:04:38

8:04:38

0:04:38

10

0:00:00

573

583

10

Lichting 98

37

DZA mixed

9:30:00

17:31:56

8:01:56

0:01:56

4

0:00:00

569

573

11

www.rocks-n-rivers.nl

28

HEREN

9:00:00

16:58:21

7:58:21

-0:01:39

0:00:00

556

556

12

Team survivalmaterialen.nl

44

mixed

9:15:00

17:18:44

8:03:44

0:03:44

8

0:00:00

552

560

13

Crazy Crows

67

HEREN

9:15:00

17:16:56

8:01:56

0:01:56

14

0:00:00

550

564

14

Team Leopard AR 1

3

HEREN

9:00:00

17:11:03

8:11:03

0:11:03

24

0:00:00

542

566

15

Ge Speult Nie

19

HEREN

9:00:00

17:17:55

8:17:55

0:17:55

36

0:00:00

538

574

16

RFV en weer opstaan

5

mixed

9:00:00

17:16:43

8:16:43

0:16:43

34

0:00:00

518

552

17

Fire Fit

58

DZA heren

9:30:00

17:20:31

7:50:31

-0:09:29

0:00:00

516

516

18

Team Laco/Foederer 1

15

HEREN

9:00:00

17:09:20

8:09:20

0:09:20

20

0:00:00

503

523

19

K&K

68

HEREN

9:15:00

17:29:42

8:14:42

0:14:42

32

0:00:00

502

534

20

Dat en van Berlo

66

DZA heren

9:30:00

17:28:30

7:58:30

-0:01:30

0:00:00

499

499

21

Team Laco/Foederer 2

16

HEREN

9:00:00

17:00:00

8:00:00

0:00:00

0:00:00

478

478

22

The tiptoeing tigers

42

DZA mixed

9:30:00

17:29:40

7:59:40

-0:00:20

0:00:00

474

474

23

VOP1

7

HEREN

9:00:00

16:59:19

7:59:19

-0:00:41

0:00:00

469

469

24

Rock Lizards

76

mixed

9:15:00

17:14:57

7:59:57

-0:00:03

0:00:00

468

468

25

ART BreBa

9

DZA heren

9:30:00

17:21:10

7:51:10

-0:08:50

0:00:00

467

467

26

Tandahimba

41

mixed

9:15:00

17:17:32

8:02:32

0:02:32

6

0:00:00

466

472

27

Vlugtrug

29

HEREN

9:00:00

17:28:22

8:28:22

0:28:22

58

0:00:00

465

523

28

Bommel Adventure Racers

51

DZA heren

9:30:00

17:17:25

7:47:25

-0:12:35

0:00:00

460

460

29

Whakakeke

6

mixed

9:00:00

17:10:08

8:10:08

0:10:08

27

0:00:00

455

482

30

Geire Gruut

8

HEREN

9:00:00

17:09:14

8:09:14

0:09:14

20

0:00:00

453

473

31

Kijken kan altijd!

34

mixed

9:15:00

17:15:32

8:00:32

0:00:32

2

0:00:00

448

450

32

De Dwalers

39

DZA mixed

9:30:00

17:28:53

7:58:53

-0:01:07

0:00:00

440

440

33

Xiraf Media

57

HEREN

9:15:00

17:09:29

7:54:29

-0:05:31

0:00:00

437

437

34

Topspeed

59

DZA heren

9:30:00

17:20:43

7:50:43

-0:09:17

15

0:00:00

425

440

35

Outdoor Valley Devils

56

mixed

9:15:00

17:14:29

7:59:29

-0:00:31

0:00:00

421

421

36

Oef&Huun

72

mixed

9:15:00

17:16:50

8:01:50

0:01:50

4

0:00:00

417

421

37

Texel Connection

38

DZA heren

9:30:00

17:41:38

8:11:38

0:11:38

24

0:00:00

415

439

38

Sitting Ducks

55

DZA mixed

9:30:00

17:24:16

7:54:16

-0:05:44

0:00:00

411

411

39

Offroad veteranen

4

HEREN

9:00:00

17:58:10

8:58:10

0:58:10

118

0:00:00

410

528

40

De Proefkonijn

52

DZA heren

9:30:00

17:13:41

7:43:41

-0:16:19

0:00:00

396

396

41

Team Scarabee Inov-8

25

mixed

9:00:00

17:26:40

8:26:40

0:26:40

54

0:00:00

378

432

42

Qwerty en Azerty

62

DZA heren

9:30:00

17:41:54

8:11:54

0:11:54

24

0:00:00

372

396

43

DAR 2

11

DZA heren

9:30:00

17:41:54

8:11:54

0:11:54

24

0:00:00

368

392

44

Twie Breukes

36

HEREN

9:15:00

17:28:50

8:13:50

0:13:50

28

0:00:00

367

395

45

DAR 1

10

DZA heren

9:30:00

17:41:54

8:11:54

0:11:54

29

0:00:00

363

392

46

Sierra Tango

17

DZA mixed

9:30:00

17:50:00

8:20:00

0:20:00

40

0:00:00

353

393

47

Team Buiten Sport

64

HEREN

9:15:00

17:49:30

8:34:30

0:34:30

70

0:00:00

349

419

48

The Epic Sportdudes (I. O.)

53

HEREN

9:15:00

17:03:02

7:48:02

-0:11:58

10

0:00:00

342

352

49

Team AR Bronckhorst

23

DZA mixed

9:30:00

17:19:08

7:49:08

-0:10:52

0:00:00

340

340

50

LB!

20

DZA mixed

9:30:00

17:16:52

7:46:52

-0:13:08

5

0:00:00

312

317

51

The Walkie Talkies

63

mixed

9:15:00

17:23:05

8:08:05

0:08:05

18

0:00:00

310

328

52

Nepali Spoon

46

DZA mixed

9:30:00

17:36:58

8:06:58

0:06:58

14

0:00:00

300

314

53

H.A.R.T Haasdonks Adventure Racing Team

78

mixed

9:15:00

17:36:50

8:21:50

0:21:50

54

0:00:00

247

301

54

Teamplayers United

35

DZA mixed

9:30:00

17:25:20

7:55:20

-0:04:40

20

0:00:00

246

266

55

MEpower

22

mixed

9:00:00

17:11:50

8:11:50

0:11:50

24

0:00:00

243

267

56

Ronnie & Richard

43

HEREN

9:15:00

17:02:36

7:47:36

-0:12:24

0:00:00

225

225

57

Rookies

73

DZA mixed

9:30:00

17:13:25

7:43:25

-0:16:35

0:00:00

206

206

58

Team Viper

12

DZA heren

9:30:00

17:22:13

7:52:13

-0:07:47

20

0:00:00

163

183

59

de knockout van brabant

18

DZA heren

9:30:00

17:28:52

7:58:52

-0:01:08

0:00:00

356

356

60

Athletic Strength

77

HEREN

9:15:00

17:32:23

8:17:23

0:17:23

36

0:00:00

285

321

Dubbel D

31

HEREN unranked

9:00:00

16:59:49

7:59:49

-0:00:11

0:00:00

505

505

Outdoor Valley

32

mixed unranked

9:00:00

16:59:49

7:59:49

-0:00:11

0:00:00

505

505