Uitslagen 2017

We hebben genoten van een fantastische race! Hieronder vind je de uitslagen per categorie. Heb je er vragen over, neem dan contact op met de organisatie. Tot volgend jaar!

10-uurs race heren:

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Straf

ptn

Punten-

totaal

1

8

Dutch Adventure 2 Ward Luitjes Tom Michielsen

09:02:52

6

954

2

1

PBN Men Tim Termaat Rikkert van Schagen

08:48:55

845

3

26

PBN Gents Erik Hoekstra Maikel Freijser

08:52:59

795

4

14

geeft nooit op Robbert de Vries René Donders

08:58:05

795

5

32

Ondoordachte deelname Sjoerd Arkenbout Bas van der Ploeg

08:54:10

785

6

17

RFV en weer opstaan Stephan van Gorp Luc Peute

08:57:10

780

7

20

Puursterk.nl Men Guido de Jong Gert van de Braak

08:15:05

775

8

7

Beauty & the Beast Marijn Edelenbosch Michiel Prins

09:25:16

52

748

9

24

www.rocks-n-rivers.nl Pieter Butterbrod Bart Neefs

08:58:24

730

10

23

Offroad Veteranen Werner de Baar Stephan Weinschenk

09:04:03

8

727

11

22

Ge Speult Nie Teun de Laat Stephan Meulenbroek

09:02:12

6

714

12

6

Thor1 Zwolle Alexander van Dalfsen Gerbrand Bleyenberg

09:06:16

14

711

13

25

Kijken kan altijd Wouter Ehrhardt Mark Felten

08:55:58

710

14

5

Maarten en Koen Koen Verhoeven Maarten Ouderikmanspoel

08:58:15

685

15

12

Crazy Crows Maxim Golov Oleksandr Varlamov

08:53:10

675

16

27

Sampoerna Sander Geluk Marcel Ribbens

09:01:02

4

661

17

13

Power to the Pepper 2 Evert Jansen Gian Walhain

08:55:38

660

18

16

Zanzi Martin van den Ing Thijs Akkermans

08:49:25

645

19

2

Lingeborgh 1 Robin Stroo Gerben Pels

08:57:39

640

20

10

TGSSV Erik Gerritsen Yorick Koumans

08:57:41

625

21

9

defietsfysio.nl Jasper Scholte-Albers Marcel Meeuwsen

08:57:39

610

22

35

Buuls 1 Andre Beernink Niek Renting

08:50:40

585

23

15

Athletic Strength Martijn van Dijk Sander van Aard

08:51:10

575

24

34

Laco/Foederer 1 Rutger Maters Bart Buis

08:50:02

565

25

30

XPD3 Rens Rijnbeek Martijn van Iersel

08:46:04

560

26

21

KenT Koen van der Hagen Thijn Groenendaal

08:53:06

560

27

28

XPD1 Paul van der Veer Eelco Groenen

08:54:08

550

28

29

XPD2 Stijn Rijnbeek Daniel van de Venne

08:53:59

535

29

33

Marc en Theo Theo Streng Marc Geppaard

08:50:02

525

30

3

KeepOnGoing Stefan Mol Frank Rops

08:59:49

520

31

31

Brothers in arms Peter Verduyn Tonny Verduyn

08:29:13

370

32

4

Gebroeders Thor Michiel van Deursen Jaap Huurman

08:59:07

695

33

19

fromage orteil Joost van Prooijen Jeroen van Prooijen

09:26:43

54

396

 

10-uurs race dames/mixed:

 

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Straf

ptn

Punten-

totaal

1

50

Puursterk.nl Mix Niels Koning Rooske van der Veek

08:58:49

795

2

49

Life Is Great Koen Swinkels Anne-Marie Haeke

08:59:11

785

3

46

Survivalteam.nl Mix 2 Kenny Kroeze Lotte van de Put

08:52:49

760

4

44

Rock Lizards Deniz Iren Banu Aysolmaz

08:58:24

760

5

45

Survivalmaterialen.nl Heleen Schenk Jos Vaes

09:05:05

12

758

6

55

Noord Caloe van Dijk Ruurd Noordhuis

09:01:19

4

731

7

47

DubbelFit Saskia Paulissen Dave Dijkmans

08:54:18

730

8

52

Outdoor Valley Mirjam de Graaf Erik Rovekamp

08:58:00

725

9

51

Allez Mike Fafieanie Anne Top

08:56:45

720

10

42

The roaring rabbits Amber Kerkhofs Evelien van Batenburg

09:01:03

4

646

11

58

Que Si Que Non Sander Appel Ingrid Michielsen

08:55:03

640

12

54

The Foxy Swan Eva de Vos Erhard Swanenberg

08:53:55

620

13

56

Degenkrab Jan-Douwe Wansink Joelle Langeveld

09:03:20

8

617

14

36

Ja toch, niet dan Carine Fraanje Lucienne den Braber

08:55:36

610

15

53

Up and Running Jolanda van der Velden Jan Willem de Jong

08:58:47

555

16

39

Girls with a mission Vera Colijn Kristy Derks

09:01:41

4

541

17

43

Aan alles komt een eind Jeroen van Heeren Tiffany Schmitt

08:54:09

475

18

38

Back on Track Kim van Keulen Joyce Phillipa

09:11:03

24

441

19

41

ME Power Ellen Boersma Marianne Meijer

09:01:40

4

426

20

59

Maaike & Xander Xander Lohmeijer Maaike Moes

08:50:25

400

 

5-uurs race heren:

 

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Straf

ptn

Punten-

totaal

1

61

Texel Connection Arnoud Ens Florian Julius

05:27:31

0

420

2

68

HardUitUtrecht Jeroen van Oostrum Rajko Reijnen

05:30:08

2

403

3

60

DAG Floyd Bas Smits Leon van Os

05:30:00

0

390

4

64

Bij twijfel altijd nee! Sieb Heerink Ivo Verplanke

05:26:44

0

355

5

63

The Incredibles Rene Heerink Jeroen Willems

05:26:56

0

355

6

69

De rode lantaarn dragers Frank van der Mijden Sander van de Leur

05:29:39

0

350

7

65

DAR Dennie Lodders Ernst Jan v. Weijen

05:28:45

0

330

8

70

Knowledge Hennie Kennis Roel Kennis

05:47:18

36

299

9

67

Mr. de Munck & Mr. Buildings Ger Bouwens Remco de Munck

05:35:40

12

263

10

71

Leydseplein Taede Weidenaar Kees Lina

05:41:35

24

261

11

66

Jan in ‘t Touw Jan Klumper Gerrie Willemsen

05:26:44

0

255

12

72

Divetech Joeri Simon Roy Schoonen

06:15:56

92

208

 

5-uurs race dames/mixed:

 

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Strafptn

Punten-

totaal

1

81

We are the Baseline Bastiaan Wesselink Eline Ek

5:29:48

0

350

2

84

We are on Fire Niek Bekhuis Thamara Brand

5:32:50

6

349

3

82

Team MoJo Danielle de Jong Paul Moons

5:33:37

8

347

4

77

Survivalteam.nl mix Maaike Lievestro Daan Schellekens

5:16:27

0

315

5

78

Nu Al Spijt Rob de Vries Anne de Jongh

5:23:26

0

310

6

75

Stonemountain girls Linda Smulders Marit Segers

5:34:09

10

295

7

74

Noorderstars Iris Vermeeren Lianne van den Brand

5:26:51

0

275

8

73

RESPECT013 Ester Romijn Irene van der Meer

5:22:51

0

235

9

76

SWFJ.nl Belinda Gabriëls Adri Gabriëls

6:15:04

92

188

10

80

sierratango Emona Stefan

9:45:00

0

185

 

Overall uitslag 10-uurs:

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Straf

ptn

Punten-

totaal

1

8

Dutch Adventure 2 Ward Luitjes Tom Michielsen

09:02:52

6

954

2

1

PBN Men Tim Termaat Rikkert van Schagen

08:48:55

845

3

26

PBN Gents Erik Hoekstra Maikel Freijser

08:52:59

795

4

14

geeft nooit op Robbert de Vries René Donders

08:58:05

795

5

50

Puursterk.nl Mix Niels Koning Rooske van der Veek

08:58:49

795

6

32

Ondoordachte deelname Sjoerd Arkenbout Bas van der Ploeg

08:54:10

785

7

49

Life Is Great Koen Swinkels Anne-Marie Haeke

08:59:11

785

8

17

RFV en weer opstaan Stephan van Gorp Luc Peute

08:57:10

780

9

20

Puursterk.nl Men Guido de Jong Gert van de Braak

08:15:05

775

10

46

Survivalteam.nl Mix 2 Kenny Kroeze Lotte van de Put

08:52:49

760

11

44

Rock Lizards Deniz Iren Banu Aysolmaz

08:58:24

760

12

45

Survivalmaterialen.nl Heleen Schenk Jos Vaes

09:05:05

12

758

13

7

Beauty & the Beast Marijn Edelenbosch Michiel Prins

09:25:16

52

748

14

55

Noord Caloe van Dijk Ruurd Noordhuis

09:01:19

4

731

15

24

www.rocks-n-rivers.nl Pieter Butterbrod Bart Neefs

08:58:24

730

16

47

DubbelFit Saskia Paulissen Dave Dijkmans

08:54:18

730

17

23

Offroad Veteranen Werner de Baar Stephan Weinschenk

09:04:03

8

727

18

52

Outdoor Valley Mirjam de Graaf Erik Rovekamp

08:58:00

725

19

51

Allez Mike Fafieanie Anne Top

08:56:45

720

20

22

Ge Speult Nie Teun de Laat Stephan Meulenbroek

09:02:12

6

714

21

6

Thor1 Zwolle Alexander van Dalfsen Gerbrand Bleyenberg

09:06:16

14

711

22

25

Kijken kan altijd Wouter Ehrhardt Mark Felten

08:55:58

710

23

5

Maarten en Koen Koen Verhoeven Maarten Ouderikmanspoel

08:58:15

685

24

12

Crazy Crows Maxim Golov Oleksandr Varlamov

08:53:10

675

25

27

Sampoerna Sander Geluk Marcel Ribbens

09:01:02

4

661

26

13

Power to the Pepper 2 Evert Jansen Gian Walhain

08:55:38

660

27

42

The roaring rabbits Amber Kerkhofs Evelien van Batenburg

09:01:03

4

646

28

16

Zanzi Martin van den Ing Thijs Akkermans

08:49:25

645

29

58

Que Si Que Non Sander Appel Ingrid Michielsen

08:55:03

640

30

2

Lingeborgh 1 Robin Stroo Gerben Pels

08:57:39

640

31

10

TGSSV Erik Gerritsen Yorick Koumans

08:57:41

625

32

54

The Foxy Swan Eva de Vos Erhard Swanenberg

08:53:55

620

33

56

Degenkrab Jan-Douwe Wansink Joelle Langeveld

09:03:20

8

617

34

9

defietsfysio.nl Jasper Scholte-Albers Marcel Meeuwsen

08:57:39

610

35

36

Ja toch, niet dan Carine Fraanje Lucienne den Braber

08:55:36

610

36

35

Buuls 1 Andre Beernink Niek Renting

08:50:40

585

37

15

Athletic Strength Martijn van Dijk Sander van Aard

08:51:10

575

38

34

Laco/Foederer 1 Rutger Maters Bart Buis

08:50:02

565

39

30

XPD3 Rens Rijnbeek Martijn van Iersel

08:46:04

560

40

21

KenT Koen van der Hagen Thijn Groenendaal

08:53:06

560

41

53

Up and Running Jolanda van der Velden Jan Willem de Jong

08:58:47

555

42

28

XPD1 Paul van der Veer Eelco Groenen

08:54:08

550

43

39

Girls with a mission Vera Colijn Kristy Derks

09:01:41

4

541

44

29

XPD2 Stijn Rijnbeek Daniel van de Venne

08:53:59

535

45

33

Marc en Theo Theo Streng Marc Geppaard

08:50:02

525

46

3

KeepOnGoing Stefan Mol Frank Rops

08:59:49

520

47

43

Aan alles komt een eind Jeroen van Heeren Tiffany Schmitt

08:54:09

475

48

38

Back on Track Kim van Keulen Joyce Phillipa

09:11:03

24

441

49

41

ME Power Ellen Boersma Marianne Meijer

09:01:40

4

426

50

59

Maaike & Xander Xander Lohmeijer Maaike Moes

08:50:25

400

51

31

Brothers in arms Peter Verduyn Tonny Verduyn

08:29:13

370

52

4

Gebroeders Thor Michiel van Deursen Jaap Huurman

08:59:07

695

53

19

fromage orteil Joost van Prooijen Jeroen van Prooijen

09:26:43

54

396

 

Overall uitslag 5-uurs:

Plaats

Team

Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2

Tijd

Straf

ptn

Punten-

totaal

1

61

Texel Connection Arnoud Ens Florian Julius

05:27:31

0

420

2

68

HardUitUtrecht Jeroen van Oostrum Rajko Reijnen

05:30:08

2

403

3

60

DAG Floyd Bas Smits Leon van Os

05:30:00

0

390

4

64

Bij twijfel altijd nee! Sieb Heerink Ivo Verplanke

05:26:44

0

355

5

63

The Incredibles Rene Heerink Jeroen Willems

05:26:56

0

355

6

69

De rode lantaarn dragers Frank van der Mijden Sander van de Leur

05:29:39

0

350

7

81

We are the Baseline Bastiaan Wesselink Eline Ek

5:29:48

0

350

8

84

We are on Fire Niek Bekhuis Thamara Brand

5:32:50

6

349

9

82

Team MoJo Danielle de Jong Paul Moons

5:33:37

8

347

10

65

DAR Dennie Lodders Ernst Jan v. Weijen

05:28:45

0

330

11

77

Survivalteam.nl mix Maaike Lievestro Daan Schellekens

5:16:27

0

315

12

78

Nu Al Spijt Rob de Vries Anne de Jongh

5:23:26

0

310

13

70

Knowledge Hennie Kennis Roel Kennis

05:47:18

36

299

14

75

Stonemountain girls Linda Smulders Marit Segers

5:34:09

10

295

15

74

Noorderstars Iris Vermeeren Lianne van den Brand

5:26:51

0

275

16

67

Mr. de Munck & Mr. Buildings Ger Bouwens Remco de Munck

05:35:40

12

263

17

71

Leydseplein Taede Weidenaar Kees Lina

05:41:35

24

261

18

66

Jan in ‘t Touw Jan Klumper Gerrie Willemsen

05:26:44

0

255

19

73

RESPECT013 Ester Romijn Irene van der Meer

5:22:51

0

235

20

72

Divetech Joeri Simon Roy Schoonen

06:15:56

92

208

21

76

SWFJ.nl Belinda Gabriëls Adri Gabriëls

6:15:04

92

188

22

80

sierratango Emona Stefan

9:45:00

0

185