Deelnemers 2014

Hieronder vinden jullie de deelnemers voor 2014. Alleen teams die betaald hebben worden opgenomen in de lijst.

 

 

 

[table caption=”Definitieve Deelnemers Race Klasse – update 21-03-2014” width=”800″ colwidth=”25|200|270|150″ colalign=”left|left|left|left|left”]

nr,Teamnaam,Teamleden,Plaats

1, Ultra Multimannen, Tom Michielsen + Jeroen Habers, Baarle-Hertog (B) / Lisse
2, BSI on the move!, Koen Verhoeven + Daan Liefhebber, Oisterwijk / Utrecht
3, Natural Born Runners, Gerbren Kuper + Jorrit Kok, Almere/Amsterdam
4, Team Brothers, Cris Buiter + Nander Buiter, Zwijndrecht / Dordrecht
5, Die Tryin’, Robin Bressers + Pim Jansen, Breda / Prinsenbeek
6, PAIN, Patrick de Bruycker + Inga Lehman, Nuenen / Koekange
7, SURVIVALTEAM.nl, Hans Kamphuis + Jasper van Limpt, Rotterdam / Oisterwijk
8, De Heaumeaux, Wim ter Keurs + Stephan Weinschenk, Utrecht/Tilburg
9, Hupsakee, Liesbeth Verdonk + Peter te Winkel, Rotterdam / Rotterdam
10, Team Electrabel GDF SUEZ, Ferry Lodeweges + Henk Harmens, Zwolle/Zwolle
11, XSXXL, Wouter van Deele + Mannin van Deele, Vlissingen / Vlissingen
12, Dekkers en co, Moniek van Helden + Jaap Dekkers, Chaam/ Breda
13, Team Mjölnir, Jos Vaes + Heleen Schenk, Eindhoven / Breda
14, De jeugd van tegenwoordig, Joost van der Heijden + Koen Hendriks, Eindhoven / Eindhoven
15, Natural Born Runners 2, Renze Jongman + Luc Peute, Amsterdam / Amsterdam
16, Team X-Bionic, Harm Bartholomeus + Elwin van der Gragt, Rhenen / Beverwijk
17,Team INOV8/Cube-bikes,Wouter-Dirk Huitzing + Henk Tigelaar, Utrecht / Voorburg
18, R5producties, Norbert Broers + Jaap Meerhoff, Breda / Breda
19, WoutNoor, Noor Veuger + Wouter Bos, Dalfsen / Dalfsen
20, Wilgenweard, Ruud Blikman + Matthijs Imhof, Nijverdal / Nijverdal
21, RFV en weer opstaan, Roel de Waard + Stephan van Gorp, Alphen (NB) / Amsterdam
22, Mej veul plezier, Vera Colijn + Aafke Seegers, Hilvarenbeek / ´s Hertogenbosch
23, Team Bonito, Niels Koning + Rooske van der Veek, Utrecht / Utrecht
24, Team Lezyne, Peter Lemmens + Rene van der Lee, Tilburg / Den Bosch
25, Warp, Freek de Wachter + Maarten Verlaan, Nijmegen / Utrecht
26, Pure Speed, Paul Tulfer + Jeroen Vos, Tilburg / Tilburg
27, Gouda’s glorie, Patrick Witjes + Boaz Seijn, Gouda / Gouda
28, Pijlsnelle Boog en Gedurfde Navigator, Brendan Kleer + Carine Fraanje,  Rotterdam / Rotterdam
29, Diep door het stof, Marcel Nijland + Karla Schipper, Groningen / Groningen
30, Team Pilot, Wouter Schiedon + Jasper van Limpt, Roosendaal / Oisterwijk Uitgevallen
31, Pbn men, Rikkert van schagen + Jan bakker, Heemskerk / Tunesie
32, The Amazing AngEls, Angela van der Heide + Els Donkers, Eindhoven / Hulsel
33, The incredible devils beating the amazing angels, Herman Verschuren + Paul van Boerbonk, Eindhoven / Hulsel
34, Crocodile and Hedgehog, Geert van den Burg + Ulyana Tikhonova, Eindhoven / Eindhoven
35, Hard racen, René Donders + Helen Boterenbrood, Eindhoven / Nunen
36, Team Tandahimba, Jolanda van der Velden + Kirsten van Noord, Breda / Amsterdam

 

 

 

 

[/table]

 

[table caption=”Ingeschreven, maar niet betaalde Deelnemers Race Klasse – update 24-03-2014” width=”800″ colwidth=”25|150|320|150″ colalign=”left|left|left|left|left”]

nr,Teamnaam,Teamleden,Plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/table]

[table caption=”Definitieve Deelnemers Fun Klasse – update 24-03-2014” width=”800″ colwidth=”25|200|270|150″ colalign=”left|left|left|left|left”]

nr,Teamnaam,Teamleden,Plaats

40, Brave, Brigitte Bergkamp + Chantal Bergkamp + Wouter Kreiken, Utrecht / Leiden
41, ROSsen,Jeroen van Oostrum + Rajko Reijnen + Jacob Jan Paulus, Utrecht / Vleuten
42, Team OutdoorPro, Dylan Pas + Joep Kolk + Joris Smits + Kevin Biermans, Breda / Breda
43, Ironmanhardkill, Thijs van Tetering + Steven IJzerman + Lennart Gerritsen, Eindhoven / Eindhoven
44, Team Belgica, Alexander Appels + Dimmen Wellens + Kobe Smits, Turnhout / Antwerpen

 

 

 

 

[/table]

[table caption=”Ingeschreven, maar niet betaalde Deelnemers Fun Klasse – update 21-03-2014” width=”800″ colwidth=”25|200|270|150″ colalign=”left|left|left|left|left”]

nr,Teamnaam,Teamleden,Plaats

 

[/table]