Deelnemers 2016

We hebben plek voor 50 teams in de Raceklasse aangevuld met 20 teams op zaterdag en 20 teams op zondag.

 

Stand:

45 Raceklasse teams (HEREN en G/D)

24 Zaterdag teams (DZA)

7 Zondag teams (DZO)

 

De inschrijving is gesloten.

 

nr    klasse    teamnaam   deelnemer 1  deelnemer 2  Betaald?

1

HEREN Decathlon Turnhout Tom Michielsen Koen Michielsen  ✅

2

HEREN PBN Men Rikkert van Schagen Tim Termaat  ✅

3

HEREN Team Leopard AR 1 Martien van Bavel Cor Wilders  ✅

4

HEREN Offroad veteranen Werner de Baar Stephan Weinschenk  ✅

5

G/D RFV en weer opstaan Stephan van Gorp Arda Scholtens  ✅

6

G/D Whakakeke Paula IJzerman Mirjam Steunebrink  ✅

7

HEREN VOP1 Raoull Hoogendijk Remy Honing  ✅

8

HEREN Geire Gruut Erik Puttemans Gert Vogelaers  ✅

9

DZA ART BreBa Lodewijk van Craaikamp Theo Kooijmans  ✅

10

DZA DAR 1 Ernst jan van Weijen Michel van Dongen (GB)  ✅

11

DZA DAR 2 Dennie lodders Indy van weijen  ✅

12

DZA Team Viper Sander Giesbers Rene Alofs  ✅

13

HEREN Les Drus David van Neyghem Olivier Biot  ✅

14

HEREN JP² Pieter Berghmans JP Cardinaels  ✅

15

HEREN Team Laco/Foederer 1 Davy Heesakkers Rutger Maters  ✅

16

HEREN Team Laco/Foederer 2 Bart Buis Jeroen Eker  ✅

17

DZA Sierra Tango Stefan Staudacher Emona Barzakova  ✅

18

DZA de knockout van brabant Frans Ruizendaal Bas den Daas  ✅

19

HEREN Ge Speult Nie Teun de Laat Rene van Mourik  ✅

20

DZA LB! Emma Grijsen Chantal van der Geest  ✅

21

DZO Supermen René Heerink Sieb Heerink  ✅

22

G/D MEpower Ellen Boersma Marianne Meijer  ✅

23

DZA Team AR Bronckhorst Nienke Klumper Jan Klumper  ✅

24

HEREN Team Stufke patrick van Falier John Danklof  ✅

25

G/D Team Scarabee Inov-8 Martine Hofstede Ann de Haes  ✅

26

HEREN Wies Dattan Sander Geluk Pieter Hanraets  ✅

27

HEREN Life is Great! Koen Swinkels Mickael Perrin  ✅

28

HEREN www.rocks-n-rivers.nl Pieter Butterbrod Bart Neefs  ✅

29

HEREN Vlugtrug Arjan Sennef Hans Scheij  ✅

30

HEREN Go Fast or die trying Rene Donders Robbert de Vries  ✅

31

HEREN Dubbel D Wouter Ehrhardt Sander Appel  ✅

32

G/D Outdoor Valley Mirjam Langstraat – de Graaf Erik Rövekamp  ✅

33

DZO Kick – Ass Marielle van den Berge Karin Rovekamp  ✅

34

G/D Kijken kan altijd! Mark Felten Lucienne den Braber  ✅

35

DZA Teamplayers United Anne-Marie Haeke Zoë van Lierop  ✅

36

HEREN Twie Breukes Joost Verdegem Manuel Verdegem  ✅

37

DZA Lichting 98 Maartje van Spijker Peter Vink  ✅

38

DZA Texel Connection Arnoud Ens Florian Julius  ✅

39

DZA De Dwalers Eelke Brouwers Arne Brouwers  ✅

40

HEREN Tot overmaat van kramp Sytse Rensma Marijn Edelenbosch  ✅

41

G/D Tandahimba Jolanda van der Velden Kirsten van Noord  ✅

42

DZA The tiptoeing tigers Amber Kerkhofs Evelien van Batenburg  ✅

43

HEREN Ronnie & Richard Richard van der Mark Ronnie Paaymans  ✅

44

G/D Team survivalmaterialen.nl Heleen Schenk Jos Vaes  ✅

45

HEREN Team Dutch Adventure Wouter-Dirk Huitzing Henk Tigelaar  ✅

46

DZA Nepali Spoon Lotte Lintmeijer Tom Koppe  ✅

47

DZO PBN Ladies Elke Vloedmans Daphne Helmonds  ✅

48

HEREN Team energie in balans Arjen van der Berg Eduard Leusink  ✅

49

DZO PBN Chickies Annet Remmerswaal Nouska van der Pijl  ✅

51

DZA Bommel Adventure Racers Rik Murray Remi Nolle  ✅

52

DZA De Proefkonijn Joshua Obermayer Max Makurat  ✅

53

HEREN The Epic Sportdudes (I. O.) Mikal Lefevre Vincent Mombers  ✅

55

DZA Sitting Ducks Aafke Seegers Erwin Ophelders  ✅

56

G/D Outdoor Valley Devils Bianca Fransen Feike Mudde  ✅

57

HEREN Xiraf Media Evert Jansen Gian Walhain  ✅

58

DZA Fire Fit Bart Savelsberg Wiebo Razenberg  ✅

59

DZA Topspeed Marco Caspers Wout Loman  ✅

61

HEREN The Iron Thing Steven IJzerman Thijs van Tetering  ✅

62

DZA Qwerty en Azerty Jeroen Flipse Jeanpierre Balster  ✅

63

G/D The Walkie Talkies Vera Colijn Sanne van der Aa  ✅

64

HEREN Team Buiten Sport Joost van den Broek Niels van der Burgt  ✅

65

DZA Tournée Générale Nico Peeters Joni Tips  ✅

66

DZA Dat en van Berlo René van Berlo Herold Dat  ✅

67

HEREN Crazy Crows Maxim Golov Oleksandr Varlamo  ✅

68

HEREN K&K Kenny Kroeze Kevin Lensen  ✅

69

DZO Gas op die lollie Arnout Smeenge Tom van Hemert  ✅

71

HEREN De Jeugd van Tegenwoordig Joost van der Hejden Koen Hendriks  ✅

72

G/D Oef&Huun Marieke van Hunen Ben van Oeveren  ✅

73

DZA Rookies Diana Pauws Sarah Ketelaar  ✅

75

DZO Martas Mates Ahmed Mohammad Marta Schaferova  ✅

76

G/D Rock Lizards Banu Aysolmaz Ozlem Ceyhan  ✅

77

HEREN Athletic Strength Martijn van Dijk Sander van Aard  ✅

78

G/D H.A.R.T Haasdonks Adventure Racing Team Vermeiren Jo Geerts Nathalie  ✅

 

AFGEZEGD

 

20

DZO M&V vs Wild Patrick Witjes Yorinn Dukker

66

G/D Outdare Devils John Maasbach Helen de Rooij

20

HEREN The puttekillers Hans Peeters Jonas Demanet

74

HEREN BiBroGo Offroad Tim Goertz Joost Goertz

70

G/D Team U-base Rene van Mourik Irma Grootscholten

54

DZO PBN chicka’s ? ?

60

DZA De Zeeuwse Mannen Ruud te Winkel Rob Lous

50

HEREN Lekker Belangrijk Koen Verhoeven Marcel Smidt

Alleen na ontvangst van de betaling is de inschrijving definitief .

bijgewerkt op: 30-03-2016